Zabiegi

Depilacja laserowa dla kobiet

depilacja laserowa bikini - depilacja dla kobiet

Depilacja laserowa bikini

Okolice bikini są bardzo delikatne i wrażliwe. Częste usuwanie włosów za pomocą metod mechanicznych, zwykle kończy się podrażnieniami lub odczynami zapalnymi. Metodą na pozbycie się zarówno włosów jak i podrażnień, jest depilacja laserowa.

Bikini płytkie - depilacja do linii majtek.
Bikini brazylijskie - usunięcie wszystkich włosów z okolic intymnych. Pozostawia się jedynie cienki pasek owłosienia na wzgórku łonowym.
Bikini głębokie - usunięcie wszystkich włosków z okolic intymnych, jak i między pośladkami.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa twarzy

Owłosienie pojawia się na twarzy nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet. Najczęściej jest wynikiem zmian chorobowych i zaburzeń gospodarki hormonalnej w organizmie. To charakterystyczna przypadłość dla brunetek. Ze względu na bezinwazyjność i długotrwałe efekty, depilacja laserowa w takich wypadkach jest najlepszym rozwiązaniem.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa twarzy. Depilacja dla kobiet
depilacja laserowa pach - depilacja dla kobiet

Depilacja laserowa pach

Zarówno względy estetyczne jak i higieniczne przemawiają za depilacją okolicy pach.
Usunięcie włosów z tego obszaru zmniejsza potliwość oraz ogranicza rozwój bakterii, a co za tym idzie, niweluje powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa okolic brodawek

Przyczyna pojawiania się włosów w okolicy brodawek sutkowych u kobiet, podobnie jak w przypadku owłosienia na twarzy, są zmiany chorobowe i zaburzenia gospodarki hormonalnej w organizmie. Owłosienie skóry okolic piersi, bywa bardzo kłopotliwe i negatywnie wpływa na samoocenę. Z uwagi na wrażliwość i unerwienie tej okolicy, włosów nie powinno usuwać się mechanicznie. Najlepszą metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia tej okolicy, jest depilacja laserowa.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa dla pań - okolica brodawek
Depilacja laserowa kobiet. Depilacja linii białej

Depilacja laserowa linii białej

Linią białą określa się obszar między pępkiem a okolicą bikini (wzgórkiem łonowym). Włoski w tym miejscu, dla wielu kobiet są nieestetyczne i wywołują zażenowanie. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się tego wstydliwego problemu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa pośladków

Skóra na pośladkach jest miękka, delikatna i wrażliwa. Sprawia wiele kłopotów przy depilacji metodami tradycyjnymi, które mogą powodować wrastanie włosków, a nawet infekcje. Bardzo dobre efekty można uzyskać tylko przez zastosowanie metody laserowej.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa pośladków
Nogi - depilacja laserowa dla kobiet

Depilacja laserowa nóg

To najczęściej depilowana okolica przez kobiety. Nic dziwnego, bez takiego zabiegu większość z nich nie założy sukienki czy spódnicy, zwłaszcza w okresie letnim. Częste golenie nóg jest uciążliwe oraz powoduje podrażnienia . Rozwiązaniem tego problemu jest depilacja laserowa, która załatwia problem raz na zawsze.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa stóp

Włoski na stopach kobiet są krępujące, szczególnie w okresie lata, gdy tak chętnie noszone jest odkryte obuwie. Najlepiej uporać się z tym kłopotem za pomocą lasera - raz a dobrze.

ZOBACZ WIĘCEJ
Stopy - depilacja laserowa dla kobiet

Depilacja laserowa dla mężczyzn

depilacja laserowa klatki piersiowej

Depilacja laserowa torsu/klatki piersiowej

Depilacja laserowa mężczyzn

Owłosiona klatka piersiowa u mężczyzn nie jest niczym wyjątkowym. Jednak wielu z nich decyduje się na usunięcie włosów ze względów estetycznych. Szczególnie często robią to mężczyźni, którzy wytrwale rzeźbią swoje mięśnie i nie chcą, aby cokolwiek zakłócało ich harmonię. Ewentualne podrażnienia skóry spowodowane goleniem, najlepiej wyeliminować decydując się na laserową depilację.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa - pachy

Depilacja laserowa mężczyzn

W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni decydują się na depilację pach głównie ze względów higienicznych. Gładka skóra tej okolicy zmniejsza wydzielanie potu i ogranicza rozwój bakterii powodujących nieprzyjemny zapach.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa pach. Depilacja dla mężczyzn
Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa mężczyzn

Włosy na plecach są dla wielu mężczyzn przyczyną powstawania kompleksów i powodują obniżenie samooceny. Coraz więcej panów chce atrakcyjnie wyglądać na plaży, basenie czy siłowni. Depilacja laserowa może pomóc w zaspokojeniu tych pragnień na długi czas.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa mężczyzn

Chociaż zarost na twarzy mężczyzny jest czymś naturalnym, a brody są nadal modne, to dla wielu ideałem jest gładka skóra. Codzienne golenie powoduje jednak podrażnienie skóry, skaleczenia, pieczenie i swędzenie. Może nawet spowodować wrastanie włosków. Rozwiązaniem jest usunięcie owłosienia na długo za pomocą zabiegu depilacji laserowej.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa twarzy. Depilacja dla mężczyzb
Depilacja laserowa karku

Depilacja laserowa karku

Depilacja laserowa mężczyzn

Używanie maszynek do golenia i golarek do usuwania owłosienia na szyi i karku jest szczególnie uciążliwe. Włosy na tych częściach ciała są kłopotliwe i sama świadomość ich posiadania powoduje utratę pewności siebie. Dlatego mężczyźni coraz częściej decydują się na laserowe usuwanie zarostu na karku.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa mężczyzn

Dla wielu mężczyzn włosy na brzuchu stanowią problem, który negatywnie wpływa na ich samoocenę i poczucie atrakcyjności. Owłosienie tej okolicy bywa kłopotliwe także dla panów uprawiających sport. Najlepszą metoda usunięcia włosów na brzuchu, jest depilacja laserowa.

ZOBACZ WIĘCEJ
depilacja laserowa brzucha - depilacja mężczyzn
Depilacja laserowa bikini. Depilacja dla mężczyzn

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa mężczyzn

Wydepilowana okolica bikini nie jest już niczym zaskakującym u mężczyzny. Panowie robią to w trosce o higienę i wygodę. Bardzo często powodem są preferencje ich partnerek. Ze względu na wrażliwości okolicy bikini i pachwin, najlepszą metodą jest depilacja laserowa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa pośladków

Depilacja laserowa mężczyzn

Do współczesnego kanonu piękna należy gładka skóra na całym ciele oraz sprężysta, szczupła i harmonijna sylwetka. Największe nawet wysiłki może zniweczyć owłosienia na pośladkach. Warto poddać się zbiegowi depilacji laserowej pośladków nie tylko ze względów estetycznych. Samodzielna depilacja pośladków wymaga posiadania umiejętności iście ekwilibrystycznych.

ZOBACZ WIĘCEJ
depilacja laserowa pośladków. Depilacja męska
Depilacja laserowa ud i łydek. Depilacja męska

Depilacja laserowa ud / łydek

Depilacja laserowa mężczyzn

Depilacja laserowa pozwala w ciągu kilku sesji usunąć całe owłosienie z nóg i łydek. Zabieg ten cieszy się popularnością nie tylko wśród kolarzy i pływaków (zwiększenie aerodynamiki), ale również pośród przeciętnych mężczyzn. Chociaż ci ostatni robią to z przyczyn wyłącznie estetycznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa rąk

Depilacja laserowa mężczyzn

Owłosienie rąk najczęściej dotyka mężczyzn o ciemnej karnacji, ale również depilacja laserowa jest najbardziej efektywna w ich przypadku. Kilkukrotne powtórzenie zbiegu pozwala cieszyć się gładką skórą na stałe. Inne metody depilacji w tym miejscu, ze względu na grubą i twardą skórę, mogą powodować wystąpienie podrażnień, zaczerwienień, krostek oraz wywołać zapalenie okołomieszkowe.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa rąk. Depilacja dla mężczyzn
Depilacja laserowa stóp. Depilacja dla mężczyzn

Depilacja laserowa stóp

Depilacja laserowa mężczyzn

Zadbane stopy to zadbany mężczyzna. Trudno sobie wyobrazić eleganckiego pana w sandałach czy japonkach założonych na owłosione stopy. Dlatego przybywa mężczyzn depilujących stopy za pomocą zabiegu laserowego. Golenie stóp wiąże się ryzykiem poranienia i wystąpienia powikłań. Warto więc wybrać bezpieczniejszy sposób.

ZOBACZ WIĘCEJ

Depilacja laserowa dłoni

Depilacja laserowa mężczyzn

Problem owłosionych dłoni najczęściej dotyka brunetów i szatynów i to właśnie oni z reguły korzystają z zabiegu laserowego usuwania włosów tej okolicy. Po trwałym usunięciu włosów z dłoni, panowie mogą cieszyć się nie tylko z lepszego wyglądu, ale również z poprawy higieny. Do włosków przylega brud i zatrzymuje się na nich, utrudniając tym samym domycie dłoni.

ZOBACZ WIĘCEJ
Depilacja laserowa - dłonie. Depilacja męska